
Теплиця "Західна-6+" 4х6х2,3 м + плівка 120 мкм + зигзаг профіль
22 785 ₴
- Немає в наявності
- Код: zah-6-plus-120
+380 (96) 661-85-24
Менеджер Олександр- +380 (98) 424-56-48Менеджер Олександр
- +380 (95) 301-80-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Теплиця "Західна-6+" 4х6х2,3м, труба 20 * 20 * 2 мм
"Західна 6+" — це арковий каркас теплиці розміром 4х6х2.3 м виготовлений з поцинкованої сталевої труби, яка має у своєму хімічному складі низький склад заліза, що робить її, по суті, неіржавкою. Розміри труби 20 х 20 мм, товщина 2 мм, відстань між арками 1 м.
Гарантійний термін на такий каркас 10 років, експлуатаційний — мінімум 20 років.
До стандартної комплектації входять:
дверей розміром 187 х 79 см
вікно — розміром 80 х 80 см
Зигзаг профіль для кріплення плівки
Пленка 120 мкн
інструкція з монтажу
Є можливість монтажу додаткової секції 4х2х2.3м
Теплиця в покритому стані розрахована на снігове навантаження до 80 кг/м2 і вітер швидкістю не більш ніж 30 м/с. Фундамент для теплиці не об'ємний.Теплицю можна встановлювати на дерев'яні балки, фундамент або на ґрунт через закапування спеціальних завершень каркаса — "якірою" (якорі до комплекту теплиці не входять)
Каркас теплиці постачається в чотирьох пачках загальною вагою 144 кг.
Каркас призначений для суворих кліматичних умов і на кріплення інженерних комунікацій до конструкції теплиці:
- системи крапельного поливання, дощовіння й туманоутворення;
- системи електричного або газового інфрачервоного опалення;
— підв'язки рослин безпосередньо до арок теплиці.
Каркас теплиці легко та швидко монтується завдяки спеціальним Т-подібним і Х-подібним хомутам з оцинкованого металу.
Цікаво почитати:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 144 кг |
| Висота | 2.3 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6 м |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 80 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Товщина плівки | 120 мкм |
| Форма | Арочна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір труби (мм) | 20х20 |
| Товщина труби | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 785 ₴








