
Теплиця "Світлиця - 10" 3х10х2м, труба 20х20х1 мм із плівкою 120 мкм
21 375 ₴
- В наявності
- Код: svit-10-120
+380 (96) 661-85-24
Менеджер Олександр- +380 (98) 424-56-48Менеджер Олександр
- +380 (95) 301-80-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас теплиці "Світлиця" виготовлений із міцної профільної труби 20 х 20 мм гарячого цинкування, товщина стінки 1 мм, відстань між арками 1 м
Каркас теплиці монтується за допомогою притискних Т-подібних і Х-подібних хомутів діаметром 100 мм, які завдяки своєму розміру надійно обтискають місце приєднання труб між собою. Хомути на болтах підсилюють опірність каркаса сніжним і вітровим навантаженням. Завдяки такому кріпленню всі елементи каркаса розміщені в одній площині та рівномірно розподіляють на собі снігове навантаження.
Кожна арка посилена додатковою поперечною планкою, робить її міцнішою,
Торці теплиці посилені діагональними розкосами по одному в кожному кутку теплиці. Фронтальні розкоси захищають теплицю від натиску вітру на фронтон. Також фронтони посилені спеціальними 3d-вуглецями, які скріплюють кути теплиці одночасно у двох площинах.
До комплектації входить 5 поздовжніх планок замість чотирьох (одна додаткова зверху посередині), що запобігає провисанню плівки, а також підсилює стійкість конструкції до навантаження.
Каркас теплиці укомплектований якорами для закріплення теплиці в ґрунті. Якорі виготовлені з профільної труби 20х20, елементи якоря скручені саморізами. Під час виготовлення якорів не використовується зварювання, тому немає загрози іржавінню якоря в землі.
Вікно тепліці укомплектоване газовими амортизаторами, які містять вікно в кінцевому положенні. Ця опція є не тільки зручністю в користуванні, але й захищає відкрите вікно від поривчастого вітру.
Плівка кріпиться до теплиці двома способами:
Вікна та двері та відповідні прорізи. Два різновиди планок-наличника — спеціальними накладними алюмоцинковими планками для віконних і дверних блоків. Алюмоцинк вважається найкращим антикорозійним покриттям. Крім надійного кріплення плівки, обналичка виконує ще й естетичну функцію, адже двері та одвірки з такою обналичкою завжди матимуть вигляд, як нові навіть через тривалий час використання
Плівка купола — по всій довжині першої й останньої арки кріпимо (алюмоцинковими планками з ущільнювачем або зигзаг-профілем, залежно від обраної комплектації), які надійно фіксують покриття, а своєю площею притискають плівку, забезпечуючи її надійне кріплення від різких поривів вітру.
До стандартної комплектації вже готових теплиць входять:
Каркас із комплектуючими
вікно — розміром 80 х 80 см
дверей розміром 187х80
притискні планки (пошкоджує плівку, позаяк кріпиться до каркаса саморізами) і монтажна стрічка й ущільнювач для монтажу плівки
якоря
теплічна плівка завширшки 6 м
інструкція з монтажу
Окремо може комплектуватися зигзаг профілів (не ушкоджує плівку) замість притискної планки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 116 кг |
| Висота | 2 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 10 м |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 80 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Товщина плівки | 120 мкм |
| Форма | Арочна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Оцинкована профільна труба |
| Розмір труби (мм) | 20х20 |
| Товщина труби | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 375 ₴









