
Теплиця "Західна-6" 3х6х2м + полікарбонат преміумкласу Soton 4 мм
36 094 ₴
- Немає в наявності
- Код: zah-6-soton-4
+380 (96) 661-85-24
Менеджер Олександр- +380 (98) 424-56-48Менеджер Олександр
- +380 (95) 301-80-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Теплиця "Західна-6" 3х6х2м, труба 20х20х2мм
"Західна 6" — це арковий каркас теплиці розміром 3х6х2 м виготовлений з поцинкованої сталевої труби, яка має у своєму хімічному складі низький склад заліза, що робить її, по суті, неіржавкою. Розміри труби 20 х 20 мм, товщина 2 мм (арки та стійки в торцях), поздовжні планки, а також вікна дверей, які не несуть навантаження, виготовлені з оцинкованої труби 20 х 20 х 2 мм, відстань між арками 1 м.
Гарантійний термін на такий каркас 10 років, експлуатаційний — мінімум 20 років.
До стандартної комплектації входять:
Каркас
Двері та вікно навпроти
Полікарбонат преміумкласу Soton 4 мм (вага 0,8 кг/м2), гарантія 15 років
Торцеві профілі для вікон і дверей
Шайба полікарбонатна макролон із ніжкою 4 мм
Інструкція з монтажу
Каркас теплиці постачається в 4 пачках загальною вагою 133 кг:
Є можливість монтажу додаткової секції 3х2х2м
Теплиця в покритому стані розрахована на снігове навантаження до 80 кг/м2 і вітер швидкістю не більш ніж 30 м/с. Фундамент для теплиці не об'ємний.Теплицю можна встановлювати на дерев'яні балки, фундамент або на ґрунт через закапування спеціальних завершень каркаса — "якірою" (якорі до комплекту теплиці не входять)
Каркас розрахований на суворі кліматичні умови та на кріплення інженерних комунікацій до конструкції теплиці:
- системи крапельного поливання, дощовіння й туманоутворення;
- системи електричного або газового інфрачервоного опалення;
— підв'язки рослин безпосередньо до арок теплиці.
Всі деталі кріпляться між собою за допомогою Т-подібних і Х-подібних якорей, без отворів у самій арці, неабияк посилює конструкцію
Цікаво почитати:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 113 кг |
| Висота | 2 м |
| Довжина | 6 м |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Стільниковий полікарбонат |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 80 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Товщина покриття | 4 мм |
| Форма | Арочна |
| Ширина | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Оцинкована профільна труба |
| Розмір труби (мм) | 20х20 |
| Товщина труби (мм) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 094 ₴









