
Теплиця з полікарбонатом "Файну" 3х4 м. з труби. Повний комплект, полікарбонат Високоякісний 6 мм.
31 950 ₴
- В наявності
- Код: fayna-3-4-p6
+380 (96) 661-85-24
Менеджер Олександр- +380 (98) 424-56-48Менеджер Олександр
- +380 (95) 301-80-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 м |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал каркасу | Оцинкована труба профільна |
| Матеріал покриття | Стільниковий полікарбонат |
| Відстань між арками | 1 м |
| Снігове навантаження | 80 кг/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Товщина покриття | 6 мм |
| Форма | Арочна |
| Ширина | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 4 мм |
| Клас полікарбонату | Високоякісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 950 ₴









