
Металевий збірний навіс (козирок) над дверима Dash'Ok 3.05x1 м Hi-tech, мідь антик, мон 3 мм, прозор
17 200 ₴
- В наявності
- Код: DashOk-3.05x1-Hb-3-p
+380 (96) 661-85-24
Менеджер Олександр- +380 (98) 424-56-48Менеджер Олександр
- +380 (95) 301-80-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готовий збірний козирок Dash'Ok — це не тільки захист від сонця, дощу, вітру та бурульок, але й вишукана прикраса вашого дому
До комплектації козирка входить:
Міцні металеві кронштейни: 1 напрямний кронштейн і 3 регульованих для настроювання нахилу стікання води.
Жороб — для відведення стічних вод
Стінова планка — для прилягання до стіни
Кріплення — дюбелі й оцинковані гвинти для кріплення до стіни
Відправлення Новою поштою. Індивідуальне паковання, яке дає змогу заощадити на доставці.
Власне виробництво, тому постійна наявність на складі.
Термін відправлення. Відправлення здійснюється впродовж 24 годин із моменту замовлення.
Накладений платіж. Доступні всі типи оплати: накладене плаття, оплата на рахунок, оплата карткою Visa, Mastercard — LiqPay
Також доступні послуги в кредит: оплата частинами (безковзни) та миттєве розстроювання (без Complet).
КОЖЕН РОЗМІР МОЖЕ БУТИ ЗГОТІВЛЕН У ДВУХ ДИЗАЙНАХ
Стиль Хайтек
Кронштейни козирка завтовшки 3 мм із нанесенням порошкової фарби, можуть бути виготовлені в чотирьох кольорах:
Темно-сірий (RAL 2047) Чорний матовий (RAL 9005S)
Коричневий (мідь антик) Білий (RAL 9016)
Готовий збірний козирок виготовляється в 7 розмірах:
Розміри Козирка
Ціна вибору залежить від покриття. Покриття може бути:
монолітний полікарбонат завтовшки 3 мм (прозорий або бронза),
монолітний полікарбонат завтовшки 4 мм (прозорий або бронза),
стільниковий полікарбонат 6 мм (прозорий або бронза).
Полікарбонат преміумкласу, який має захист від УФ-випромінювання та зберігає освітленість приміщення.
Ви легко зможете зібрати свій новий козирок, позаяк конструкція не вимагає додаткового зварювання, каркас кріпиться за допомогою болтів, у яких уже зроблені отвори, а в інструкції крок за кроком описані всі дії!
Дашок постачається в розібраному вигляді, але в комплекті є інструкція зі збирання, яка спростить завдання і збирачам із досвідом, і тим, хто ніколи раніше не стикався зі збиранням козирків.
Завдяки універсальній планці кріплення ви можете змінити розташування кронштейнів — встановивши їх у будь-якому місці планки.
Є можливість будь-який козирок додатково комплектувати дюбелями з гвинтами для утеплених фасадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 3050 мм |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип виробу | Козирок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір накриття | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 200 ₴








